• (050) 437-10-31
  • (0352) 23-50-22

Про нас

В Україні фірму "OSENA" та "MORAVOSEED" представляє ПП НПФ "Тирас".

     "Тирас" працює на насіннєвому ринку України з 1996 року. Назва підприємства походить від древньої річки "Дністер". Засновником є Володимир Тишковський.

     Основним видом діяльності підприємства "Тирас" є проведення сортовипробування, районування, реєстрація та реалізація нових сортів рослин на території України. Тісна співпраця з науковими та дослідницькими установами в Україні привела до створення нових спільних сортів та гібридів, які в даний час проходять випробування в кліматичних зонах України.

     Перспектива розвитку насіннєвого бізнесу в Україні досить велика, оскільки більшість сільгоспвиробників намагаються придбати високоякісне насіння високопродуктивних сортів.

     "Тирас" має своїх партнерів у всіх регіонах України де і проводить дні поля на власних демонстраційних ділянках. Нашою метою є розширення асортименту, а також збільшення об'ємів реалізації.

     Нашим партнерами в розвитку науково-технічного потенціалу є такі установи: інститут фізіології рослин і генетики НАНУ м. Київ, Одеський селекційно-генетичний інститут УААН, Миронівський інститут ім. Ремесла, Державна служба з охорони прав на сорти рослин, Український інститут експертизи сортів рослин Державна насіннєва інспекція, Головна Державна інспекція з карантину рослин, Науково-Дослідні станції, Державна сортодослідна станція, Центр експертизи сортів рослин у всіх регіонах України, Асоціація фермерів України, Міністерство А. П. У.

Перець ОНТАРАРанньостиглий сорт помідорного типу для вирощування у відкритому грунті та під плівкою
Кукурудза ЛОНГА F1Середньо-ранній суперсолодкий гібрид цукрової кукурудзи з качанами циліндричної форми